22 листопада
Завантажити ще

Алан Бадоєв шкодує, що намагався стерти кордони між Україною та РФ: Тепер розумію, наскільки це жахливо

Алан Бадоєв шкодує, що намагався стерти кордони між Україною та РФ: Тепер розумію, наскільки це жахливо
Фото: youtube.com/Сніданок с 1+1

Кліпмейкер Алан Бадоєв в інтерв'ю "Сніданку з 1+1" заявив, що після військового вторгнення Росії в Україну багато чого переосмислив. Зокрема, режисер зізнався, що несвідомо своєю творчістю "розмазував кордони" між РФ та Україною, чого не можна було робити.

- Я не думаю про шоу-бізнес зараз абсолютно. Безумовно, багато що змінилося. Такими, як  раніше, ми не будемо, але ми будемо більш змістовними. Є що розповідати тепер, є місія. Тепер кожен українець має місію. У мене вона дуже проста. Напевно, я один із тих людей, який робив усе для того, щоб стерти між Україною та Росією кордони. Це було несвідомо. Я із Донецька. У мене був цей місяць, і я багато для себе обдумав. Я розумію, що і я, і Максим (Макс Барських. – Авт.) ми розмазували межі між нашими країнами нашою творчістю. Напевно, я був одним із тих людей, які максимально показували дружбу народів. Максимально допомагав створювати цю спільну творчу подушку, і тепер я розумію, наскільки це жахливо. Наскільки це безвідповідально, – уточнив він.

Бадоєв додав, що в перші дні війни багато російських знаменитостей писали йому і пропонували приїхати до Москви, щоб "перечекати". Були й ті, хто говорив, що він їхня сім'я, але кліпмейкер відповідав, що "так із сім'єю не роблять".

- Першого дня писало багато. Я більше не хочу ці імена вимовляти. Вони мені настільки не цікаві більше. Багато хто мені казав: "Швиденько їдь до Москви, ми тобі тут все дамо. Треба 3-4 дні перечекати". Я не розумів, про що йдеться взагалі. Як це можна писати? Потім хтось зрозумів, про що йдеться. Говорили, що ми нічого не можемо вдіяти, ми ж не бетмени. Я говорю: "Розкажіть своїй аудиторії", – зазначив Алан.

Раніше співак Макс Барських заборонив використовувати свої пісні в Росії, а Іван Дорн та Алан Бадоєв відмовилися від співпраці з артистами країни-окупанта.