Завантажити ще

У матчі НБА вперше зіграли батько та син — Леброн та Броні Джеймси

У матчі НБА вперше в історії зіграли батько й син — Леброн та Бронні Джеймси. 22 жовтня 39-річний Леброн Джеймс та його 20-річний син зіграли за «Лос-Анджелес Лейкерс» у матчі відкриття 79-го сезону проти «Міннесоти Тімбервулвз». Про це повідомив американський телеканал CNN.

"Лейкерс" перемогли з рахунком 110:103. Джеймс-старший набрав 16 очок і зробив чотири передачі, його син очок не набрав, зігравши дві хвилини та 41 секунду.

Леброн Джеймс, який грає у своєму рекордному 22-му сезоні НБА, передбачувано опинився у стартовому складі «Лейкерс». Його син, який дебютував у НБА, приєднався до батька на майданчику за чотири хвилини до кінця другої чверті.

7 жовтня Леброн та Бронні Джеймси зіграли разом проти Phoenix Suns. Однак цей матч був передсезонним.

Бронні Джеймс – старший син Леброна Джеймса та його дружини Саванни Брінсон, з якою він познайомився ще в школі. Також у пари є син Брайс та дочка Журі.

• 18 червня український баскетболіст Святослав Михайлюк став чемпіоном НБА у складі "Бостон Селтікс".
  • 11 серпня звільнена з російської в'язниці американська баскетболістка Бріттні Грайнер виграла "золото" Олімпіади.
Новини по темі: Баскетбол рекорди НБА