22 листопада
Завантажити ще

Продюсер Полякової, Боднарчук та Приходько про скандал з Нацвідбором: Все це не лише безглуздо, але й дуже провінційно

Продюсер Полякової, Боднарчук та Приходько про скандал з Нацвідбором: Все це не лише безглуздо, але й дуже провінційно
Фото: instagram.com/prykhodko_official

24 січня Оргкомітет Національного відбору "Євробачення" дискваліфікував співака LAUD через те, що заявлена ним для участі пісня Head Under Water була записана у 2018 році, що порушує правила конкурсу. Місце співака у фіналі Нацвідбору зайняв виконавець Barleben із треком Hear My Words. Сам LAUD заявив, що з рішенням погоджується і скандалу на Нацвідборі не хоче, проте ця ситуація "не оминула" діячів українського шоу-бізнесу.

Михайло Ясинський

Продюсер Олі Полякової написав, що обожнює "цю непереборну дрімучість українського відбору".

"Це якась карма - протягом довгих років демонструвати не лише банальну дурість, але й неповагу до артистів, тонка натура та природа яких усім відома. Принаймні має бути відома тим, хто взяв на себе відповідальність з ними працювати. Інакше як пояснити логіку, за якої організатори оголошують список учасників, що пройшли відбір, а потім оголошують новий список, до якого увійшли лише 8 із них?

Що їм заважає одразу визначитися з цими фіналістами та уникнути неприємних емоцій артистів, які не потрапили до їхнього числа, але яких чомусь заявили? Навіщо виносити на публіку, що хтось подав якось не так пісню? Та просто особисто повідомте на момент прийому заявки, що за умовами конкурсу пісня не проходить. І все. Отримали заявки, обрали 8, оголосили, провели конкурс. Усе!

Але ж ні. Це український відбір. І він лише починається. Спершу і регулярно ми обираємо за гроші. Потім ми обираємо за політичними симпатіями. Потім ми обираємо з дружби. Потім ми обираємо і протягом одного вечора під дудки політиків переобираємо. Потім ми робимо ТБ-шоу та в ефірі на всю країну принижуємо учасників. Згодом ми обираємо, але не тих, хто правильно хреститься. Потім ми обираємо серед тих, хто взагалі нікуди їхати не збирається, а інших у відборах уже давно немає", – написав він.

Також Ясинський додав, що відбір учасників супроводжується "нескінченним с*ачем, який в умовах подібного менеджменту неминучий".

"І цього року він обов'язково буде. Тому що причина – системна.
Все це не лише безглуздо, все це дуже провінційно. І кожен професійний артист, який прагне розвитку своєї кар'єри, хоче або навіть змушений бути якнайдалі від усього цього. А це погано. Для всіх".

Ігор Панасов

Творець Karabas Live вважає, що, незважаючи на порцію критики у бік "Суспільного", вибір фіналістів "цілком нормальний".

"Навіть з огляду на те, що наразі нам відомо лише 4 пісні з 8. Єдине, що засмучує, - те, що не обрали яскраву пісню Laura Marti. Єдине, що викликає питання, – чому не пройшла відбір цікава та неординарна молода артистка Uliana Royce? Свіжий скандал навколо вилучення LAUD, якого оголосили фіналістом, а потім зняли за те, що його пісня була опублікована в ютубі у 2018 році,- це привід знову звернутися до правил конкурсу, пункту 2.2.2 правил "Євробачення". Комерційний реліз пісні LAUD відбувся у грудні 2021 року. Тобто, згідно з правилами, чи має вона якісь переваги над іншими, має визначити виконавчий супервайзер "Євробачення". LAUD написав, що відео 2018 мало 340 переглядів. Якщо "Суспільне" зверталося до виконавчого супервайзера конкурсу і він вирішив, що 340 переглядів за три роки "допомагають" на відборі, це дуже смішно", - поділився він.

Олег Боднарчук

Режисер у коментарях на пост Панасова написав, що сама ситуація з дискваліфікацією LAUDA "дуже дивна".

"Для того щоб Європейська асоціація дала відповідь з приводу допуску пісні того чи іншого учасника, потрібно спочатку щоб він виграв Нацвідбір. Щодо претендентів на перемогу вони не відповідають. З іншого боку, були випадки, коли справді пісня артиста звучала і раніше 1.09, але комерційно не була зареєстрована і таким чином була допущена до конкурсу. Коротше, LAUDA даремно вигнали", – написав Боднарчук.

Сергій Перцев

Директор М1 запропонував "попросити оргкомітет вийти геть".

- Мені одному здається, що нашій комісії з "Євробачення", чи як там ці люди називаються, настав час оголосити службову невідповідність і попросити вийти геть? Як можна пропустити людину у фінал і лише потім зрозуміти, що в неї документи не в порядку? І це не перший рік. Ганебники", - зазначив він.

Анастасія Приходько

Співачка згадала, що у її кар'єрі також був неприємний інцидент, через який вона вирішила, що більше не братиме участі у відборі.

"Коли мене дискваліфікували просто так, я подала до суду та виграла, і була заборона на участь представника від України у 2009 році! За кількість порушень. Але все одно було так, як вони хотіли, і продовжували сидіти в комісії ще довгий час. Тому у 2011 році я наступила ще раз на ці граблі і вирішила більше не брати участь у відборі на НТКУ".

Новини по темі: Євробачення