25 листопада
Завантажити ще

Заробляємо гроші без навичок та досвіду: 5 простих способів

Заробляємо гроші без навичок та досвіду: 5 простих способів
Фото: Поліщук Максим/УНІАН

Гроші зайвими ніколи не бувають, а перед Новим роком – особливо. Онлайн-сервіс замовлення послуг Kabanchik.ua проаналізував ринок праці та обрав кілька простих способів поповнити бюджет.

Вигулюємо собак

Господарі собак не завжди встигають вчасно вигулювати чотирилапих друзів, тому шукають помічників. Така підробка підійде всім, хто любить тварин і вміє знаходити з ними спільну мову.

В середньому, вигулюючи собак, можна заробляти від 100 до 200 грн за годину залежно від часу та умов прогулянки.

Ще один варіант підзаробити, працюючи з тваринами, - взяти вихованця на перетримку доки господар у від'їзді. У свої добрі руки можна взяти не лише собаку, але й кішку, хом'яка, морську свинку, папугу та навіть змій.

Вартість послуг залежить від складності догляду, кількості днів та розміру тварини і варіюється від 80 грн на день за хом'яка до 200-300 грн на день за собаку.

Плюси: можна поєднувати з роботою або навчанням, хороший варіант для тих, хто давно мріє про домашню тварину, але поки що з якихось причин не може її завести.

Мінуси: ви відповідаєте за тварину і повинні стежити, наприклад, щоб собака не втік. До того ж у разі вигулу собаки ранніх підйомів не уникнути.

Займаємо місце у черзі

Незважаючи на те що «епоха черг» залишилася у далекому минулому, все ж таки черги у великих містах зустрічаються – за квитками на виставки та на фестивалі, або, скажімо, у поліклініку та паспортний стіл. Отож: є люди, яким простіше не стояти самому, а делегувати це завдання та заплатити.

Робота особливих навичок не вимагає - знадобляться лише терпіння та стресостійкість. Найвідповідальніший момент роботи — розрахувати час і повідомити замовника, коли підійде його черга.

За даними Kabanchik.ua, трамідатору (саме так називають людину, яка стоїть у черзі за інших) платять від 150 до 300 грн за годину залежно від часу та умов очікування.

Плюси: легка робота, яка не потребує жодних навичок.

Мінуси: у більшості випадків доведеться постійно стояти, до того ж не виключено, що на вулиці та у погану погоду.

Розвозимо продукти й подарунки

Попит на кур'єрські послуги завжди є, але напередодні новорічних свят він зростає ще більше. Досвід роботи не обов'язковий, але важливо грамотно спланувати маршрут та добре орієнтуватися у місті.

В середньому за доставку подарунків платять 170-250 грн за виїзд, а якщо презент потрібно купити та вручити особисто, сума збільшується вдвічі. За доставку продуктів у несвятковий період платять у середньому 170 грн за виїзд, хоча тут все залежить від сезону, попиту та додаткових послуг.

Плюси: можна працювати у будь-який зручний час та братися тільки за замовлення у своєму районі.

Мінуси: іноді доведеться доставляти важкі вантажі та виїжджати у погану погоду.

Перекладаємо аудіозаписи у тексти

Транскрибатор (розшифровувач тексту) перекладає аудіо та відео у друкований текст. За цією послугою часто звертаються журналісти, яким треба розшифрувати інтерв'ю чи виступ спікерів. Також зустрічаються завдання і щодо складання субтитрів до відео, в основному їх замовляють студії монтажу.

Спеціальних навичок робота транскрибатора не вимагає: головне - уважність та готовність до рутини. Знання мов допоможе заробляти більше.

У середньому за одну хвилину розшифровки інтерв'ю російською чи українською платять 30-35 грн. Однак ціна може бути вищою, якщо треба розшифрувати аудіозапис вузької спрямованості.

Плюси: можна працювати будь-коли.

Мінуси: відсутність кар'єрних перспектив.

Підробляємо аніматором

Аніматори роблять свято веселішим, граються з малюками, проводять конкурси та майстер-класи. Досвід роботи у цій сфері значення не має. Набагато більше цінується вміння знаходити спільну мову із дітьми.

Попит на аніматорів зростає під Новий рік, що цілком логічно: грудень – це найбільш прибутковий місяць через ялинки, корпоративи та свята для дітей співробітників компаній.

За привітання у костюмі Діда Мороза та Снігуроньки у новорічну ніч можна заробити від 1200 до 1500 грн за годину. У несвятковий час за годину роботи на дитячому святі аніматорам платять 600-800 грн залежно від заходу та умов роботи.

Плюси: гнучкий графік, робота з дітьми.

Мінуси: робота в костюмах, які часто незручні.

Новини по темі: Робота Новий рік заробіток