25 листопада
Завантажити ще

Працівника Нацполіції звільнили після скандалу в київському ресторані

Працівника Нацполіції звільнили після скандалу в київському ресторані

Працівника підрозділу Департаменту стратегічних розслідувань, підполковника поліції Віталія Манасяна звільнили після скандалу в київському ресторані. Про це повідомила речниця Національної поліції Олена Бережна у коментарі Укрінформу.

- На підставі інформації, викладеної у дописі в соціальній мережі, та після спілкуванням з адміністрацією закладу й свідками конфлікту за погодженням з головою Нацполіції Іваном Вигівським керівництвом ДСР прийняте рішення про звільнення цього оперуповноваженого, - розповіла вона.

За словами Бережної, начальник Департаменту стратегічних розслідувань Андрій Рубель назвав ситуацію обурливою.

- Позиція керівництва Національної поліції однозначна: співробітникам, які ганебною поведінкою паплюжать честь та високе звання офіцера, порушують етичні правила поведінки, не місце в поліції. Людина з такими моральними якостями не може стояти на варті правопорядку, - додала речниця Нацполіції.

Автор допису про скандал за участю Віталія Манасяна, бізнесмен Максим Шкіль, подякував керівництву Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України за швидку реакцію.

- Сподіваюсь, що сьогоднішнє звільнення додасть Віталію трохи ввічливості й скромності та стане прикладом для багатьох таких «Віталіїв», як буває в житті, - додав він.

Уранці 21 квітня власник холдингу MS Capital Максим Шкіль написав у своєму фейсбуці, що у ресторані Goodwine чоловік зайняв його заброньований стіл. Після прохання звільнити місце нахамив персоналу та йому.  Бізнесмен вияснив, що це був працівник Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції Віталій Манасян.

  • Співробітницю Львівської митниці Юлію Дригу звільнили після TikTok блогера про "лук" за вісім тисяч доларів.
  • 15 квітня ексзаступник міністра оборони Ганна Маляр попросила вибачення за те, що довела до сліз народного депутата від фракції “Голос” Інну Совсун в ефірі Суспільного під час дискусії про демобілізацію.