Відводу судді Ганни Вронської вимагають учасники процесу у Касаційному господарському суді міста Києва, в якому представники фармкомпанії «Дарниця» намагаються стягнути майже 200 мільйонів гривень з Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу. Як випливає із їх заяв, кар’єра судді безпосередньо пов’язана з колишнім заступником голови Адміністрації президента Олексієм Філатовим, що використовуючи свій вплив на призначення суддів, сформувавши справжню «тіньову» систему судової влади, що діяла в інтересах як оточення Петра Порошенка, так і Віктора Медведчука.
Найбільш резонансною справою, провернутою суддями, близькими до Філатова вважається відчуження української ділянки нафтопроводу «Самара-Західний напрямок», яка у підсумку опинилася у власності Медведчука. Іще одна цікава оборудка того часу: купівля фармацевтичною фірмою «Дарниця» у київської міської влади 29,95% акцій конкурента - Борщагівського ХФЗ, кричуща незаконність якої залишилась «непоміченою» для Антимонопольного комітету. Можливо, це рішення продавав власник «Дарниці» Гліб Загорій, що на той час був обраний до Верховної Ради за списками «Блоку Петра Порошенка», а може цьому посприяла і заступник голови АМКУ Марія Нижнік, яка із зміною влади у країні опинилася партнером Олексія Філатова у юридичній фірмі «Екво».
Зараз компанія «Екво» представляє інтереси «Дарниці» у касаційному суді, при цьому на розгляді у судді, призначеної на посаду саме у часи роботи Філатова у порошенківській адміністрації. Крім того, суддю Вронську та адвоката Філатова пов’язують багаторічні особисті та професійні стосунки: спільне навчання в Інституті міжнародних відносин, робота в одній юридичній фірмі «Василь Кисіль та партнери», а також регулярна участь у спільних заходах, зокрема за підтримки міжнародних організацій. Крім того, до свого призначення суддею Ганна Вронська працювала зступником міністра екології з питань євроінтеграції – на цю посаду її рекомендував Ігор Шевченко з фірми «Астерс», адвокати якої надають зараз правову допомогу фірмі «Дарниця», в тому числі і в нинішній справі справі №910/4707/21.
На думку відповідачів, всі ці обставини вже ставлять під сумнів неупередженість та об’єктивність судді Вронської та порушують принцип справедливого судового розгляду, гарантований Конституцією та Європейською конвенцією з прав людини. Її ж відвід також буде тестом, наскільки ті тіньові структури, що почали формуватися ще за Януковича, зберігають владу над суддівським корпусом України.