22 листопада
Завантажити ще

Влада Києва після трагедії розпорядилася тримати укриття у місті постійно відкритими

Влада Києва після трагедії розпорядилася тримати укриття у місті постійно відкритими
Фото: Getty Images

У КМДА повідомили, що не мають іншого виходу, окрім як тримати укриття у місті постійно відкритими. Про це розповів директор Департаменту муніципальної безпеки Київської міської державної адміністрації Роман Ткачук на пресбрифінгу.

– Сьогодні вже ухвалено рішення, щоб вони (укриття) були відкриті постійно. До цього були розмови про те, що ми не можемо тримати їх постійно відкритими, бо там було зроблено ремонтні роботи. Безхатченки організовуватимуть собі там притулок... Але ми не маємо іншого виходу, окрім як тримати їх постійно у відкритому стані. Тому що останні кілька днів ми почали отримувати удари балістичними ракетами, - зазначив він.

Ткачук запевнив, що перевірки бомбосховищ відбуваються з 2014 року. За його словами, за цей час у місті перевірено майже 13 тисяч підвальних приміщень, проте лише близько 3,5 тисячі відповідали первинним вимогам для використання як захисні споруди. Ткачук також повідомив, що останнє сховище у Києві будували 1985 року.

Раніше подібне рішення не ухвалювалося через побоювання з приводу того, що бездомні організовуватимуть собі притулки у відремонтованих приміщеннях, зазначив він. Ткачук також зазначив, що питанням закритих укриттів, зокрема під час останньої російської атаки на столицю, у департаменті вже займається прокуратура.